Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/4/0/401dd23f-c714-461c-ac06-84046a1c746c/bioaekodrogeria.sk/web/wp-config.php on line 60

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/4/0/401dd23f-c714-461c-ac06-84046a1c746c/bioaekodrogeria.sk/web/wp-config.php on line 61
O produktoch BIO PHURA – Bioaekodrogeria.sk

Značka BIO PHURA bola vytvorená v laboratóriu talianskej firmy Biochimica po 50 rokoch skúseností s výrobou čistiacich prostriedkov.

BIO PHURA nie je iba ekologickou líniou. Je niečím omnoho väčším. Jej filozofiou je znížiť na úplné minimum akékoľvek možné podráždenie vyplývajúce z používania čistiacich prostriedkov a to aj u najviac citlivých – u detí, seniorov alebo zvierat.

Ak sú naše výrobky obzvlášť jemné k ľuďom, predstavte si, aké jemné musia byť pre živé organizmy, vodu alebo vzduch. Garantujeme ich úplnú biologickú odbúrateľnosť.

Na vytvorenie línie BIO PHURA naši pracovníci vykonali rozsiahly výskum v oblasti surovín, vybrali z nich tie správne bez ohľadu na ich cenu, a potom pomocou desiatok testov overili ich účinnosť a znášanlivosť. Keď prišiel čas zvoliť obal, urobili sme to bez kompromisov: iba recyklovaný a recyklovateľný plast.

Sme na výsledok hrdí. Je to skutočne produktová rada vytvorená pre rodiny dneška a rodiny budúcnosti.

Jeho cena je o niečo vyššia ako cena výrobkov “low cost”, ale jej kvalita je skutočne neprekonateľná: tým, že míňate o niečo viac, máte oveľa kvalitnejší produkt, pretože vyjadruje víziu orientovanú na sociálnu a environmentálnu citlivosť.

Ďakujem svojmu otcovi, ktorý bol „ekológom“ ešte pred 50 rokmi, mojej matke, ktorá nás učila starať sa o svoju pokožku a moju rodinu … keď som o uvažovala o mojej rodine a jej budúcnosti, predstavovala som si BIO PHURA.

Paola Scapoli, CEO Biochimica Spa

(prevzaté z www.biophura.it)

Prihláste sa
alebo sa zaregistrujte