Bio čistiace prostriedky
BIO PHura®

Značka BIOPHURA bola vytvorená ako alternatíva k agresívnym čistiacim prostriedkom. BIOPHURA myslí na dnešok a zároveň sa pozerá do budúcnosti. Je ideálnou voľbou pre rodiny dneška a rodiny zajtrajška, s rešpektom k prírode i zdraviu zároveň.

ikona-01

produkty navrhnuté tak, aby chránili jemnú rovnováhu pokožky a zároveň minimalizovali riziko kontaktných alebo respiračných alergií.

ikona-05

dermatologicky testované, podrobené prísnym testom vykonaným v najkvalifikovanejších laboratóriách, ktoré sa riadia veľmi prísnymi protokolmi.

ikona-11

certifikované najuznávanejšími orgánmi: Univerzitou vo Ferrare a ISPE (Institut of Skin and Product Evaluation) v Miláne, ktoré potvrdili kožnú znášanlivosť, ďalej CCPB, kontrolným a certifikačným orgánom pre ekologické produkty, a VeganOk.

ikona-02

vhodné aj pre najjemnejšiu a najcitlivejšiu pokožku, od detskej, cez alergikov až po tie, ktoré sú citlivé na každodenné používanie čistiacich prostriedkov.

ikona-06

obsahuje zložky rastlinného pôvodu a eko-bio kompatibilné detergenty

bez_ikony 80 x 80

neobsahuje alergény v parfumoch, farbivá, silikóny, optické zjasňovače, enzýmy, fosfáty či ftaláty

s_ikonou_80 x 80

na báze prírodnej kyseliny citrónovej, s kyselinou mliečnou, hydrogénuhličitanom, bio alkoholom

ikona-10

zaručuje vysokú účinnosť čistenia odstránením všetkých stôp nečistôt z bielizne aj pri nízkych teplotách, ako aj z riadu a povrchov

ikona-04

je pre každého, pretože boli navrhnuté s cieľom chrániť blaho každého

A práve preto, že sa stará o vás a vašu pokožku, si BIOPHURA zvolila za svoj symbol obraz stopy, ktorá predstavuje jej hlavné zameranie a je osobným symbolom nás všetkých. Chce zanechať stopu v živote každého z nás – stopu, ktorej cieľom je zdravie a pohoda. BIOPHURA bola navrhnutá práve pre vás! Pretože nám záleží na vašom blahu, na zdraví vašej rodiny, vašich blízkych všetkých vekových kategórií, od tých najmenších až po tých menej mladých a tiež vašich štvornohých kamarátov.

Prihláste sa
alebo sa zaregistrujte